Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::izmir Forum::..İzmirin GençLik Forumu

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bir veled fıkrası

2 posters
YazarMesaj
Black Pearl
ModeRaTöR
ModeRaTöR
Black Pearl

HoBiLerin-MesLek : müzik mastürbasyon

bir veled fıkrası Empty
MesajKonu: bir veled fıkrası   bir veled fıkrası Icon_minitimePaz Tem. 22, 2007 6:08 pm

bi veled varmış çok şımarırmış anası babası,öğretmenleri,mahalle sakinleri herkes bundan bıkmış. çocuğun psikoloğu bi öneride bulunmuş. çocuğu uzak bi yere örneğin halasına gönderin ve 1 ay boyunca orda kalsın demiş. babası ve annesi bu öneriyi uygulayıp çocuğu halasının yanına göndermek için özel bir taxi tutmuşlar. taxiciye oğlunu halasının yanına götürmesi için baya para vermiş. bavulunu herşeyini hazırlayp yüklemişler. ve yola çıkmışlar 2 gün sürecek bu yolculukta küçük veled hiç susmamış. taxici bi hata edip çocuğa sen neden bu kadar haylazsın demiş. hiç susmadın yol başından beri be çocuk ! demiş. çocukta başlamış yine konuşmaya. ya amca işte benim babam profösör annemde arkeolog olsa ben böyle olmazdım. yada babam doktor annem öğretmen olsa daha farklı olurdum. veya 2side çok zengin olsaydı ben uslu biri olurdum belki demiş. böyle birsürü örnekl vermiş. taxici artık sinirden delirmiş. arabayı kenara çekmiş şöle demiş. ulan piç söle bakalım anan orospu babanda onun pezevenki olsaydı sen nasıl biri olurdun demiş çocukta taxici olurdum demiş.
Mizansen
Admin
Admin
Mizansen

Erkek Mesaj Sayısı : 88
HoBiLerin-MesLek : Müzik..Elektro Gitarim-Çarşı
Kısaca Sen : DeLi DoLu

bir veled fıkrası Empty
MesajKonu: Geri: bir veled fıkrası   bir veled fıkrası Icon_minitimePaz Tem. 22, 2007 6:14 pm

aheuahueha Very Happy feci koymuş lafı velet herife valla Very Happy koptum.....
https://izmirforum.yetkin-forum.com

bir veled fıkrası
1 sayfadaki 1 sayfası